Hakkımızda

1980 yılında kurulan Aslım Şimşek Köfte Piyaz restaurantı, Serik'in Gebiz beldesinde Osman ve Sabri Şimşek kardeşlerin girişimleri ile kurulmuştur. Kuruldukları yıldan bu yana faaliyetlerini ve sınırsız ikramlarını sürdürmektedirler. Abisiyle ortaklıktan ayrılan Osman Şimşek kendi restaurantında kendi işini yürütmeye başlamıştır. 1992 yılından beri aynı mekanda faaliyet göstermektedir. Osman Şimşek daima adım adım ileriye gitmektedir.

Kurulduğu ilk günden beri bir marka olma yolunda hiçbir şekilde taviz vermeyen işletmemiz yıllar geçtikçe Antalya'nın tanınan ve tercih edilen işletmelerinden biri haline gelmiştir. Tanınmak ve müşterilerimizin tercih ettikleri bir kurum haline gelmek zaman içinde taklitlerimizin oluşmasına etken olmuş ve bir anda Antalya ve Aksu'da onlarca Şimşek Köfte açılmasına sebep olmuştur.

Fakat şunu bilmek gerekir ki; Şimşek ismi kurucu ve işletmecimiz olan Osman Şimşek'in önderliğinde oluşmuş olup, soyadı Şimşek olmayan kurumlar tarafından taklit amaçlı kullanılmaktadır. İsmimiz, soyadımızdan gelmektedir ve bir aile işletmesidir. Tabelada Şimşek yazıyorsa, kesinlikle işyeri sahibinin soyadı da Şimşek olmalıdır.

Osman Şimşek 18 yaşına geldiğinde abisi Sabri Şimşek'le beraber restaurant faaliyetlerine başlamış ve her geçen gün bunu ilerletmeye başlamıştır. Bugünde olduğu gibi mesleki ve ticari tecrübelerini kullanarak Antalya'nın ve hatta Türkiye'nin tanınan başarılı işadamları arasındadır.

1992 yılında Antalya'nın Aksu ilçesinde şuanki yerinde köftecilik faaliyetine başlamış olan Osman Şimşek, girişimciliği sayesinde Aslım Şimşek Köfte Piyaz markasının sahibi olmuştur. Markasını ve kalitesini sürekli koruma altında tutan Osman Şimşek mekanını her geen sene büyütmektedir. Bir aile şirketi olan Aslım Şimşek Köfte Piyaz'ı Osman Şimşek ve oğulları İsmail Şimşek ve Hasan Şimşek'le beraber yürütmektedir.

Farkımız; kalitemiz, kalitemiz; memnuniyetinizdir. Bu yüzden köfte ve piyazımızın farkını Aslım Şimşek farkıyla tadınız.

Kuruluşumuzdan beri sadece Köfte ve Piyaz yaparak mutfağımıza başka ürünler eklemedik. Bu yüzden profesyonelliğimiz köfte ve piyaz üzerinedir.
Damak tadına önem verenlerin adresi..

Şirketimiz 1992 yılında Osman Şimşek tarafından kurulan firmamız konusunda uzman kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.
Dürüst çalışma ahlakını temel ilke edinerek geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz.

İlkelerimiz

 • Kalite
 • Güven
 • Huzur
 • Müşteri memnuniyeti
 • Yeniliklere açıklık
 • Sosyal sorumluluk bilinci
 • Saygınlık
 • Süreklilik
 • Zamanlama
 • Kurumsal kimlik
 • Marka olma bilinci

Bu ilkelerin gerektirdiği anlayışla; kazandığımız bilgi, birikim, itibar, saygınlık, dostluk, güç ve tecrübelerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İletişim

Soru ve önerilerinizi bize yazın...

Gönder